Moodle

Nejste přihlášeni (Přihlásit se)

Přeskočit: Poslední novinky

Poslední novinky

 • 26. 1., 13.19
  Miroslav Menšík
  Nové formáty kurzů více...
 • 24. 10., 15.04
  Admin User
  Zálohy kurzů více...
 • 21. 10., 09.59
  Admin User
  Řecká písmena v texu více...
Přeskočit: Hlavní menuPřeskočit: Kategorie kurzů

Kategorie kurzů


Budova Veveri 95

Přeskočit: Čas

Čas

Přeskočit: Kalendář

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
Přeskočit: Přihlásit sePřeskočit: Připojení uživatelé

Připojení uživatelé

(posledních 5 minut)
Žádný
Přeskočit: Aktuality FAST

Aktuality FAST

 • Brno je díky existenci řady univerzit a vysokých škol plné ambiciózních, nadaných a talentovaných studentů. Naše město se již dlouhodobě snaží maximálně využít potenciálu nadaných studentů pro řešení problémů a výzev, se kterými se při svém rozvoji potýká. Spolupráce města s vysokými školami probíhá v několika úrovních: s vedením univerzit a fakult, s jejími studenty i vědecko-výzkumnými centry. Výstava představí projekty města, které mají za cíl spolupracovat se studenty, pomáhat jim v jejich rozvoji, získávat cennou zpětnou vazbu a inovativní nápady na jeho rozvoj. Projekty jako MUNISS či Brno Ph.D.Talent jsou již prestižní a existuje i mnoho dalších příkladů prospěšné spolupráce. Ve vestibulu Urban centra bude navíc ke shlédnutí část výstavy Studenti pro Brno, která ve spolupráci s Fakultou architektury VUT v Brně vznikla v roce 2017. Tato každoroční soutěžní výstava má za úkol prezentovat práce studentů a jejich neotřelý pohled na možná inspirativní řešení lokalit v Brně. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se dozvědět něco více o projektech Magistrátu města Brna, které se snaží udělat naše město chytřejším a lepším. Vernisáž se koná ve středu 21. února 2018 v 17 hodin. Výstavu obohatí doprovodný program plný setkávání, prezentací a besed. Doprovodný program k výstavě: středa 28. 2. 17:00 h Představení mezinárodní univerzitní soutěže MUNISS a projektu RUGGEDISED středa 14. 3. 17:00 h Studentské soutěže a výzvy, studentské stáže na MMB středa 21. 3. 16:00 h Aktivní brněnští studenti - BEST Brno VUT a Studentské Brno URBAN CENTRUM BRNO | Stará radnice | Mečová 5 | 602 00 Brno otevřeno: po–pá 10–12, 13–18 hod. | VSTUP ZDARMA
 • Vážení studenti a zaměstnanci, 1.3.2018 proběhne na půdě fakulty další tzv.Aréna, organizovaná FAST VUT v Brně ve spolupráci s portálem Koordinuj.cz. Garantem Arény za FAST je ústav Technologie, mechanizace a řízení staveb. Arény jsou organizovány vždy na konkrétní téma a tato nese název Realizace pozemních staveb - na dané téma budou hovořit zástupci firem Koma, Liebherr a Strabag - přednášky nejsou nastaveny jako představení firem. 2. Aréna je plánována na čtvrtek 1.3.2018 od 9 hodin v posluchárně A208. Vřele doporučujeme se zúčastnit, studenti zde nehradí vložné, účast je zdarma. Zájemci o účast se však musí registrovat na na adrese: http://www.koordinuj.cz/areny/ areny_vut_brno.html Výstupem arény je jmenovitý certifikát o účasti. V případě že se zaregistrujete a nebudete se moci zúčastnit, je nutné zaslat na portál Koordinuj.cz omluvu, na minulé Aréně bylo mnoho zájemců - náhradníků - zbytečně tedy neblokujte místa neplatnou registrací. Alternativou je poslat po dohodě náhradníka za sebe. Absolventi Arény získávají jmenovitě certifikát o účasti s potvrzením fakulty a podpisy všech zúčastněných firem. Případné dotazy směřujte na Ing. Novotného z Ústavu Technologie, mechanizace a řízení staveb.
 • Ústav technologie, mechanizace a řízení staveb pořádá dne 8. března 2018 kurz CŽV "Školení operativního managementu". Jde o kurz, který je zaměřen na práva a povinnosti při práci stavbyvedoucího. Bližší informace o kurzu naleznete v přiloženém letáčku. V případě zájmu kontaktujte Ing. B. Kovářovou, Ph.D.: konvarova.b@fce.vutbr.cz.
 • Fakulta stavební VUT v Brně, Ústav matematiky a deskriptivní geometrie a Ústav fyziky připravily pro uchazeče o studium na FAST VUT v Brně zahajovaném v akademickém roce 2018–2019 Jarní přípravný kurz fyziky a matematiky k přijímacím zkouškám a kurz deskriptivní geometrie.
 • Riga Technical University pořádá letní školu na téma "Sustainable Construction - from Traditions to Innovations" v době od 19. do 30. 8. 2018. Přihlášky je možné podávat do 18. 5. 2018. Více informací viz příloha